VENTO TA-K62 650W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$82.00 Orijinal fiyat: $82.00.$75.00Şu andaki fiyat: $75.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Model | TA-K62 |
| Kasa Tipi | ATX Tower |
| Power | 650W |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Boyutları(Yük x Gen x Der | 410 x 180 x 420 mm |
| USB 3.0 Bağlantı Sayısı | 2 |
| Fan Detayı | Arka: 1 x 8 cm |
| PCI Yuva Sayısı | 7 |
| HDD Yuva Sayısı | 3 |
| SSD Yuva Sayısı | 3 |
| Dahili Yuvalar | 1x 5.25’’ & 3x 3.5’’ & 2x 2.5’’ |
| Harici Yuvalar | 350 mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 18.38 lbs |
|---|---|
| Model | |
| Kasa Tipi | |
| Power | |
| Kasa Rengi | |
| Kasa Boyutları(Yük x Gen x Der | |
| USB 3.0 Bağlantı Sayısı | |
| Fan Detayı | |
| HDD Yuva Sayısı | |
| SSD Yuva Sayısı | |
| Dahili Yuvalar | |
| Harici Yuvalar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
