VENTO TML-117 350W Siyah Mini Tower M-ATX Kasa
$70.00 Orijinal fiyat: $70.00.$60.00Şu andaki fiyat: $60.00.
8 adet stokta
Açıklama
| Model | Vento TML117 |
| Kasa Tipi | Micro ATX |
| Güç Kaynağı | 350w |
| Ön Çerçeve Malzemesi | Parlak siyah ön panel |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Boyutları (Yükseklik x Ge | 360 mm x 180mm x 350mm |
| USB 2.0 Bağlantı Sayısı | 2 |
| USB 3.0 Bağlantı Sayısı | 1 |
| Fan Detayı | Ön Fan* 80mm Yan Fan* 80mm Arka Fan* 80mm |
| PCI Yuva Sayısı | 4 |
| HDD Yuva Sayısı | 2 |
| SSD Desteği | VAR |
| Ana Kart Desteği | MICRO ATX |
| Harici Yuvalar | 2x 3.5” |
Ek bilgi
| Ağırlık | 18.38 lbs |
|---|---|
| Model | |
| Kasa Tipi | |
| Güç Kaynağı | |
| Ön Çerçeve Malzemesi | |
| Kasa Rengi | |
| USB 2.0 Bağlantı Sayısı | |
| Fan Detayı | |
| PCI Yuva Sayısı | |
| HDD Yuva Sayısı | |
| SSD Desteği | |
| Ana Kart Desteği | |
| Harici Yuvalar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
