VENTO VS114F 300W Siyah Mid Tower ATX Kasa
$66.00 Orijinal fiyat: $66.00.$58.00Şu andaki fiyat: $58.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Marka | VENTO |
| Model | VS114F |
| Renk | Siyah /Siyah |
| Kasa Tipi | MİCRO ATX |
| Anakart Desteği | Micro ATX / ATX |
| Güç Kaynağı | 300W |
| Ön Panel Portlar | USB3.0, USB3.0 x1, USB2.0 x1, HD Audio Girişleri |
| Harici 5.25″ Sürücü Yuvası | 1 |
| Harici 3.5″ Sürücü Yuvası | 2 |
| Dahili 2.5″ HDD/SSD Sürücü Yer | 2 |
| Fanlar | 8 cm Arka Fan |
| Boyut | Case Dimensions (D x W x H) 330x175x405mm |
| (Onboard, Integrated) | https://www.ventocase.com/vs114f |
Ek bilgi
| Ağırlık | 18.38 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Kasa Tipi | |
| Anakart Desteği | |
| Güç Kaynağı | |
| Ön Panel Portlar | |
| Harici 3.5" Sürücü Yuvası | |
| Fanlar | |
| Boyut | |
| (Onboard, Integrated) |
Kargo ve Sevk İşlemleri
