EVEREST EPS-4900B 300W PEAK 350W Siyah 12cm Fanlı Power Supply
$30.00 Orijinal fiyat: $30.00.$25.00Şu andaki fiyat: $25.00.
10 adet stokta
Açıklama
| Marka | EVEREST |
| Ürün Kodu | EPS-4900B |
| Güç | 300W PEAK 350W |
| Renk | Siyah |
| Soğutma | 12cm Fanlı |
| Tip | Power Supply |
| MB Power | 1x 20+4 pin |
| CPU Power | 1x 4 pin |
| HDD/CDR Power | 3x 4 pin |
| Sata Power | 3x Sata |
| VGA Power | 1x 6 pin |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Güç | |
| Renk | |
| Soğutma | |
| Tip | |
| MB Power | |
| HDD/CDR Power | |
| Sata Power | |
| VGA Power |
Kargo ve Sevk İşlemleri
