FSP Hyper 650W 80+ Siyah 12cm Fanlı (H3-650) Power Supply
$65.00 Orijinal fiyat: $65.00.$59.00Şu andaki fiyat: $59.00.
2 adet stokta
Açıklama
| CPU Power | 1x 4+4 pin |
| Güç | 650W |
| HDD/CDR Power | 6x 4 pin |
| Marka | FSP |
| MB Power | 1x 20+4 pin |
| Renk | Siyah |
| Sata Power | 7x Sata |
| Sertifika | 80+ |
| Soğutma | 12cm Fanlı |
| Tip | Power Supply |
| Ürün Kodu | Hyper |
| VGA Power | 4x 6+2 pin |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| CPU Power | |
| Güç | |
| HDD/CDR Power | |
| Marka | |
| MB Power | |
| Renk | |
| Sata Power | |
| Soğutma | |
| Tip | |
| Ürün Kodu | |
| VGA Power |
Kargo ve Sevk İşlemleri
