POWER BOOST BST-ATX250R 250W Siyah 12cm Fanlı Power Supply
$21.00 Orijinal fiyat: $21.00.$18.00Şu andaki fiyat: $18.00.
78 adet stokta
Açıklama
| Marka | Power Boost |
| Model | Power Boost 250w Siyah 12cm KIRMIZI fanlı ATX POWER SUPPLY (Retail Box) |
| Ürün kodu | JPSU-BST-ATX250R |
| Güç değeri | 250 Watt |
| Kablo yapısı | Sabit Kablo |
| Verimlilik | Standart |
| PFC (Güç Faktör Düzenleme) | Yok |
| Switchler | ATX Lojik on-off güç anahtarı |
| Renk | Siyah |
| Soğutma | 12 cm sessiz kırmızı grill Fan |
| Amper Değeri | +12V @ 10 A +3.3V @ 6 A +5V @ 16 A +5VSB @ 1.5 A -12V @ 0.5 A |
| Giriş Voltajı | 90-132VAC/180-264VAC |
| Giriş Frekans Aralığı | 47-63Hz |
| Giriş Akımı | 2.5A Maks. @ 230VAC |
| PSU Bağlantı | 1 Adet 20+4 pin 2 Adet S-ATA 3 Adet Hdd 1 FDD i/o switch 40 cm Kablo Uzunluğu 1.8 güç kablosu |
| Boyutlar | 140x150x86 mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model |
Power Boost 250w Siyah 12cm KIRMIZI fanlı ATX POWER SUPPLY (Retail Box) |
| Ürün Kodu | |
| Güç değeri | |
| Kablo yapısı | |
| Verimlilik | |
| PFC (Güç Faktör Düzenleme) | |
| Renk | |
| Soğutma | |
| Amper Değeri |
+12V @ 10 A +3.3V @ 6 A +5V @ 16 A +5VSB @ 1.5 A -12V @ 0.5 A |
| Giriş Voltajı | |
| Giriş Frekans Aralığı | |
| Giriş Akımı | |
| PSU Bağlantı |
1 Adet 20+4 pin 2 Adet S-ATA 3 Adet Hdd 1 FDD i/o switch 40 cm Kablo Uzunluğu 1.8 güç kablosu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
