POWER BOOST BST-ATX300R 300W Siyah 12cm Fanlı Power Supply
$20.00 Orijinal fiyat: $20.00.$18.00Şu andaki fiyat: $18.00.
60 adet stokta
Açıklama
| CPU Power | 1x 4 pin |
| Güç | 300W |
| HDD/CDR Power | 3x 4 pin |
| Marka | BOOST |
| MB Power | 1x 20+4 pin |
| Renk | Siyah |
| Sata Power | 2x Sata |
| Soğutma | 12cm Fanlı |
| Tip | Power Supply |
| Ürün Kodu | BST-ATX300R |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| CPU Power | |
| Güç | |
| HDD/CDR Power | |
| Marka | |
| MB Power | |
| Renk | |
| Sata Power | |
| Tip | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
