POWER BOOST BST-ATX600E 600W Power Supply (Retail Box)
$38.00 Orijinal fiyat: $38.00.$33.00Şu andaki fiyat: $33.00.
48 adet stokta
Açıklama
| Marka | PowerBoost |
| Ürün kodu | JPSU-BST-ATX600E |
| Güç değeri | 600Watt |
| Kablo yapısı | Sabit Kablo |
| On/off düğmesi | var |
| PFC (Güç Faktör Düzenleme) | Aktif PFC |
| PSU Bağlantı | 20+4pin, 1xCPU4+4pin2xPCI-E (6+2)pin,5xSATA, 3xHdd (50cm kablo uzunluğu) |
| Fan | 12cm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Güç değeri | |
| Kablo yapısı | |
| On/off düğmesi | |
| PFC (Güç Faktör Düzenleme) | |
| PSU Bağlantı |
20+4pin, 1xCPU4+4pin2xPCI-E (6+2)pin,5xSATA, 3xHdd (50cm kablo uzunluğu) |
Kargo ve Sevk İşlemleri
