A4 TECH F1010 Q Türkçe USB Multimedya Gri 1600dpi Klavye+ Mouse
$18.00 Orijinal fiyat: $18.00.$16.90Şu andaki fiyat: $16.90.
36 adet stokta
Açıklama
| Kategori | : Kablolu Set |
| Marka | : A4-Tech |
| Klavye Bağlantı Tipi | : USB |
| Fare Bağlantı Tipi | : USB |
| Fare çözünürlük | : 1600 DPI |
| Fare Buton Sayısı | : 4 |
| Fare Türü | : Optik |
| Fare Modeli | : FM-10 |
| Scroll | : Var |
| Klavye Boyutlar | : 456 x 156 x 24 mm |
| Klavye Düzeni | : Q Klavye |
| Kablo Uzunluğu | : 150 cm |
| Renk | : Gri |
Ek bilgi
| Ağırlık | 18.18 lbs |
|---|---|
| Kategori | |
| Marka | |
| Klavye Bağlantı Tipi | |
| Fare Bağlantı Tipi | |
| Fare çözünürlük | |
| Fare Buton Sayısı | |
| Fare Türü | |
| Scroll | |
| Klavye Boyutlar | |
| Klavye Düzeni | |
| Kablo Uzunluğu | |
| Renk |
Kargo ve Sevk İşlemleri
