ASUS VG27AQ5A TUF GAMING 27″ LED IPS 0.3ms 210Hz 2560×1440 QHD 2x HDMI 1xDP Multimedya (Vesa) ELMB SYNC, FreeSync Siyah
$255.00 Orijinal fiyat: $255.00.$235.00Şu andaki fiyat: $235.00.
7 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Monitör |
| Çözünürlük | 2560×1440 |
| Diğer | (Vesa) ELMB SYNC, FreeSync |
| Ekran Boyutu | 27″ |
| Ekran Tipi | LED IPS |
| Marka | ASUS |
| Model | TUF GAMING |
| Multimedya | Multimedya |
| Renk | Siyah |
| Tepki Hızı | 0.3ms 210Hz |
| Tipi | QHD |
| Ürün Kodu | VG27AQ5A |
| Vga Arabirimi | 2x HDMI 1xDP |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Çözünürlük | |
| Diğer | |
| Ekran Boyutu | |
| Ekran Tipi | |
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Tepki Hızı | |
| Tipi | |
| Ürün Kodu | |
| Vga Arabirimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
