EVEREST SM-12 Kablosuz 2.4Ghz Siyah Mouse
$6.00 Orijinal fiyat: $6.00.$4.00Şu andaki fiyat: $4.00.
282 adet stokta
Açıklama
| Marka | Everest |
| Model | SM-12 |
| Açıklama | Kablosuz Optik Mouse |
| DPI Hassasiyeti | 800/1200/1600 DPI |
| Bağlantı Teknolojisi | 2.4 GHz Kablosuz (Dongle ile) |
| Kablo Gereksinimi | Yok (Tak ve Çalıştır) |
| Desteklenen Sistemler | Windows, MacOS |
| Tuş Sayısı | 4 |
| Pil Türü | 2x AAA |
| Boyutlar | 112 x 57.5 x 26 mm |
| Tuş Ömrü | 3 Milyon Tıklama |
| Çalışma Mesafesi | 10 Metre |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Açıklama | |
| DPI Hassasiyeti | |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Kablo Gereksinimi | |
| Desteklenen Sistemler | |
| Pil Türü | |
| Boyutlar | |
| Tuş Ömrü | |
| Çalışma Mesafesi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
