DARK DK-AC-SP100 1+1 2×0.8W RMS Siyah-Beyaz Hoparlör
$12.00 Orijinal fiyat: $12.00.$9.50Şu andaki fiyat: $9.50.
11 adet stokta
Açıklama
| Üretici Kodu | DK-AC-SP100 |
| Hoparlör Tipi | Bilgisayar, Ipod / Iphone, Portatif |
| Hoparlör Sayısı | 1+1 |
| RMS Ses Gücü Aralığı | 4-9 W |
| Ek Özellikler | Hayır |
| Toplam RMS Ses Gücü | 6W |
| Uydu Hoparlörler | Hayır |
| Merkez Hoparlör | Hayır |
| Subwoofer | Hayır |
| Donanımsal Çevresel Ses Desteğ | Hayır |
| Ses Girişleri | 1 x 3.5mm Stereo |
| Ses frekans Aralığı | 200Hz – 20KHz |
| Kutu İçeriği | Dark SP100 Kullanım Kılavuzu |
| Boyutlar (GxDxY) | Hayır |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Üretici Kodu | |
| Hoparlör Tipi | |
| Hoparlör Sayısı | |
| RMS Ses Gücü Aralığı | |
| Ek Özellikler | |
| Toplam RMS Ses Gücü | |
| Uydu Hoparlörler | |
| Subwoofer | |
| Ses Girişleri | |
| Ses frekans Aralığı | |
| Kutu İçeriği | |
| Boyutlar (GxDxY) |
Kargo ve Sevk İşlemleri
