DARK DK-AC-SP214 2+1 11W Siyah 7 Farklı Renk Titreşimli LED Hoparlör
$27.00 Orijinal fiyat: $27.00.$23.00Şu andaki fiyat: $23.00.
11 adet stokta
Açıklama
| Üretici Kodu | DK-AC-SP214 |
| Hoparlör Tipi | Bilgisayar, Ipod / Iphone, Portatif |
| Hoparlör Sayısı | 2+1 |
| RMS Ses Gücü Aralığı | 4-9 W |
| Ek Özellikler | Hayır |
| Toplam RMS Ses Gücü | 9W |
| Uydu Hoparlörler | Hayır |
| Merkez Hoparlör | Hayır |
| Subwoofer | Hayır |
| Donanımsal Çevresel Ses Desteğ | Hayır |
| Ses Girişleri | 1 x 3.5mm Stereo |
| Ses frekans Aralığı | 45Hz – 18KHz |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Üretici Kodu | |
| Hoparlör Tipi | |
| Hoparlör Sayısı | |
| RMS Ses Gücü Aralığı | |
| Ek Özellikler | |
| Toplam RMS Ses Gücü | |
| Uydu Hoparlörler | |
| Subwoofer | |
| Ses Girişleri | |
| Ses frekans Aralığı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
