RAMPAGE RMS-X3 Bluetooth 2x3W Siyah RGB Işıklı Gaming Hoparlör
$32.00 Orijinal fiyat: $32.00.$27.00Şu andaki fiyat: $27.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Marka | Rampage |
| Modeli | RMS-X3 |
| Açıklama | RGB Bluetooth 2.0 Oyun Hoparlörü |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | RGB Aydınlatma |
| Bluetooth Çipi | AC6965A |
| Güç Çıkışı | 6W(3W*2) |
| Bluetooth Sürümü | V5.3 |
| Hoparlör Boyutu | 2” |
| Hız Frekansı | 90Hz – 20 Khz |
| Destek Frekans Bandı | 76~108 MHz |
| S / N Oranı | =80dB |
| Güç girişi | DC 5V |
| Rx Hassasiyeti | -90 DBM |
| Bluetooth Aralığı | 10m(Pilsiz) |
| Amplifikatör Çipi | ANT8109 |
| Fonksiyonel Anahtar | Fonksiyonel Anahtar: 5 Tuş |
| Arayüz | Güç/Önceki/Oynat/Sonraki/Işık |
| Ürün Boyutu | Genişlik87 mm + Yükseklik: 184 mm + Derinlik: 94 mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 24.96 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Modeli | |
| Açıklama | |
| Renk | |
| Aydınlatma | |
| Bluetooth Çipi | |
| Güç Çıkışı | |
| Hoparlör Boyutu | |
| Hız Frekansı | |
| Destek Frekans Bandı | |
| S / N Oranı | |
| Güç girişi | |
| Rx Hassasiyeti | |
| Bluetooth Aralığı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
