KINGSTON DTXM/128GB DT ExodiaM 128GB USB 3.2 Siyah USB Bellek
$10.00 Orijinal fiyat: $10.00.$8.90Şu andaki fiyat: $8.90.
27 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | USB Bellek |
| Diğer | USB 3.2 |
| Kapasite | 128GB |
| Marka | KINGSTON |
| Model | DT ExodiaM |
| Renk | Siyah |
| Ürün Kodu | DTXM/128GB |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
