KINGSTON DTXM/64GB DT ExodiaM 64GB USB 3.2 Siyah USB Bellek
$7.00 Orijinal fiyat: $7.00.$5.50Şu andaki fiyat: $5.50.
33 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | USB Bellek |
| Diğer | USB 3.2 |
| Kapasite | 64GB |
| Marka | KINGSTON |
| Model | DT ExodiaM |
| Renk | Siyah |
| Ürün Kodu | DTXM/64GB |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Diğer | |
| Kapasite | |
| Marka | |
| Model | |
| Renk | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
