EZVIZ CS-BC1C 4MP 2.8mm Bataryalı Wi-Fi Bullet Kamera
$185.00 Orijinal fiyat: $185.00.$127.00Şu andaki fiyat: $127.00.
10 adet stokta
Stok kodu:
35396
Kategoriler: Güvenlik & Alarm Sistemleri, Güvenlik Kameraları, WI-FI Kameralar
Marka:EZVIZ
Açıklama
| Açıklama | Dahili Hoparlör |
| Bağlantı Tipi | Bataryalı Wi-Fi |
| Kamera Tipi | Wi-Fi Bullet Kamera |
| Kullanım yeri | İç-Dış Mekan |
| Lens | 2.8mm |
| Marka | EZVIZ |
| Sd Card | Dahili 32 GB eMMC Depolama |
| Ses | Sesli |
| TVL Değeri | 4MP |
| Ürün Kodu | CS-BC1C |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bağlantı Tipi | |
| Kamera Tipi | |
| Kullanım yeri | |
| Lens | |
| Marka | |
| Sd Card | |
| TVL Değeri | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
