EZVIZ CS-H6C+ 4MP 4mm Wi-Fi Bebek Kamerası
$65.00 Orijinal fiyat: $65.00.$36.65Şu andaki fiyat: $36.65.
15 adet stokta
Stok kodu:
35388
Kategoriler: Güvenlik & Alarm Sistemleri, Güvenlik Kameraları, WI-FI Kameralar
Marka:EZVIZ
Açıklama
| Açıklama | RJ45 Port İki yönlü Konuşma |
| Bağlantı Tipi | Wi-Fi |
| Gece görüş | 10 Metre |
| Güç | DC 5V 1A |
| Kamera Tipi | Wi-Fi Bebek Kamerası |
| Kullanım yeri | İç Mekan |
| Lens | 4mm |
| Marka | EZVIZ |
| PTZ Kontrol | Var |
| Sd Card | microSD 512 GB |
| Ses | Sesli |
| TVL Değeri | 4MP |
| Ürün | Wi-Fi Bebek Kamerası |
| Ürün Kodu | CS-H6C+ |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bağlantı Tipi | |
| Gece görüş | |
| Güç | |
| Kamera Tipi | |
| Kullanım yeri | |
| Lens | |
| PTZ Kontrol | |
| Sd Card | |
| Ses | |
| TVL Değeri | |
| Ürün | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
