EZVIZ CS-HB8 1/3 PS CMOS 4MP 4mm WiFi Bataryalı Dış ortam 10400mAh
$256.00 Orijinal fiyat: $256.00.$174.20Şu andaki fiyat: $174.20.
6 adet stokta
Stok kodu:
35389
Kategoriler: Güvenlik & Alarm Sistemleri, Güvenlik Kameraları, WI-FI Kameralar
Marka:EZVIZ
Açıklama
| Açıklama | 210 Güne Kadar Pil |
| Bağlantı Tipi | Bataryalı Wi-Fi |
| Gece görüş | 15 Metre |
| Güç | DC 5V 1A |
| Kamera Tipi | Wi-Fi Bebek Kamerası |
| Kullanım yeri | İç-Dış Mekan |
| Lens | 4mm |
| Marka | EZVIZ |
| PTZ Kontrol | Var |
| Sd Card | Dahili 32 GB eMMC Depolama |
| Sensör | 1/3 PS CMOS |
| Ses | Sesli |
| Sıkıştırma Formatı | H.265 |
| TVL Değeri | 4MP |
| Ürün | 10400mAh |
| Ürün Kodu | CS-HB8 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bağlantı Tipi | |
| Gece görüş | |
| Güç | |
| Kamera Tipi | |
| Kullanım yeri | |
| Lens | |
| PTZ Kontrol | |
| Sd Card | |
| Sensör | |
| Ses | |
| Sıkıştırma Formatı | |
| TVL Değeri | |
| Ürün |
Kargo ve Sevk İşlemleri
