QUADRO STARK H6122 34825 i5-3470T 8GB 256GB SSD 21.5″ DOS All in One PC
$330.00 Orijinal fiyat: $330.00.$310.00Şu andaki fiyat: $310.00.
3 adet stokta
Stok kodu:
30697
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar-AIO
Marka:QUADRO
Açıklama
| İşlemci | Intel® Core™ i5-3470T İşlemci 2.90 GHz (Max.3.60GHz) 3M Smart Cache |
| Chipset | Intel® H61 Chipset |
| Ekran Özellikleri | 21,5 inç IPS 1920x1080p Full HD |
| Sabit Disk | 256 GB 2.5 inç SSD |
| Bellek | 8GB DDR3 SO-DIMM |
| Grafik Kartı | Intel® HD 2500 Grafikleri |
| Wireless | WIFI 802.11b/g/n |
| Ethernet | Realtek 10/100/1000M Gigabit Ethernet |
| Ses | Realtek, Azalia Codec support 5.1 channel |
| Kamera | 2 Mega Pixel, CMOS Sensor |
| Klavye Mouse | Quadro Wireless Q Klavye + Optik Mouse Set |
| Hoparlör | 6W Dahili Stereo Speaker |
| Mikrofon | Dahili Mikrofon |
| Giriş/ Çıkış | 1*HDMI + 1* VGA Portlar |
| Giriş/ Çıkış | 2*USB 3.0 Ports, 4xUSB 2.0 Ports |
| Giriş/ Çıkış | 1*MSATA Soket |
| Giriş/ Çıkış | 1* RJ45 LAN port |
| Giriş/ Çıkış | 1* Audio Out |
| Giriş/ Çıkış | 1* MIC in |
| Giriş/ Çıkış | 1* DC-In Port |
| Güç | AC 110~240V 50/60Hz, DC 19V 6A |
| İşletim Sistemi | Freedos ( Support Win8, Win10) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| işlemci |
Intel® Core™ i5-3470T İşlemci 2.90 GHz (Max.3.60GHz) 3M Smart Cache |
| Chipset | |
| Ekran Özellikleri | |
| Sabit Disk | |
| Bellek | |
| Grafik Kartı | |
| Wireless | |
| Ses | |
| Kamera | |
| KLAVYE MOUSE | |
| Hoparlör | |
| Mikrofon | |
| Giriş/ Çıkış |
Kargo ve Sevk İşlemleri
