QUADRO STARK H8124 49824 i5-4690T 8GB 256GB SSD 23.8″ Siyah DOS All in One PC
$385.00 Orijinal fiyat: $385.00.$355.00Şu andaki fiyat: $355.00.
5 adet stokta
Stok kodu:
27408
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar-AIO
Marka:QUADRO
Açıklama
| Marka | QUADRO |
| Model | STARK 23.8″ |
| Ürün Kodu | H8124 49824 |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-4690T İşlemci 2,5 GHz (3.5Ghz’e kadar) 6M Önbellek |
| Bellek | 8GB DDR3 SO-DIMM (Max 16 GB) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 256GB 2.5 inç SSD |
| Monitör | 23,8 inç IPS 1920x1080p Full HD (Pivot Ayak Opsiyonu) |
| Dokunmatik | Yok |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel® HD4400 Max.2gb |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ağ-İletişim | WIFI 802.11b/g/n, Realtek 8111EL 10 /100/1000M Gigabit Ethernet |
| USB Port | 2xUSB 3.0 Ports, 4xUSB 2.0 Ports |
| HDMI Port | Var |
| Diğer Portlar | VGA, RJ45, HDMI, Audio out, Mic in, DC-In port, |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | 2 Mega Pixel, CMOS Sensor |
| Ses Sistemi | Realtek ALC662, Azalia Codec support 5.1 channel, 6W Dahili Stereo Speaker |
| Klavye-Mouse | Quadro Wireless Q Klavye + Optik Mouse Set |
| Ağırlık | – |
| Boyutlar (G X D X Y) | – |
| Renk | Siyah |
| Diğer – Açıklama | Intel H81 Chipset, Güç : AC 110~240V 50/60Hz, DC 19V |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| EAN Kodu | – |
| Üretici link | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core™ i5-4690T İşlemci 2,5 GHz (3.5Ghz'e kadar) 6M Önbellek |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör | |
| EKRAN KARTI | |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim |
WIFI 802.11b/g/n, Realtek 8111EL 10 /100/1000M Gigabit Ethernet |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
