SUNCOM Plus 4G-P03 i5-4570S 8GB 512GB SSD 23.8″ Siyah DOS AIO PC Pivot Ayaklı
$275.00 Orijinal fiyat: $275.00.$260.00Şu andaki fiyat: $260.00.
2 adet stokta
Stok kodu:
37917
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar-AIO
Marka:SUNCOM
Açıklama
| Marka | SUNCOM |
| Model | Plus Serisi |
| Ürün Kodu | 4G-P03 |
| İşlemci | i5-4570s |
| Bellek | 8 GB DDR3 SO-DIMM (Maksimum 8GB) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512 GB M2 NVMe SSD |
| Monitör | 23.8 inç 1920 x 1080pixel |
| Dokunmatik | Yok |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel® HD |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ağ-İletişim | Lan, Wifi, Bluetooth 4.2 |
| USB Port | 6xUSB Port |
| HDMI Port | Var |
| Diğer Portlar | VGA, RJ45, HDMI, Audio out, Mic in, DC-In port, |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | 2 Mega Pixel |
| Ses Sistemi | Realtek |
| Klavye-Mouse | Suncom Kablosuz Q Klavye + Optik Mouse |
| Ağırlık | – |
| Boyutlar (G X D X Y) | – |
| Renk | Siyah |
| Diğer – Açıklama | Intel H81 Chipset, Pivot Ayak |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| EAN Kodu | – |
| Üretici link | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci | |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör | |
| EKRAN KARTI | |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
