SUNCOM Force SC3-170 i7-14700 32GB 2TB SSD O/B DOS Masaüstü PC Wi-Fi
$650.00 Orijinal fiyat: $650.00.$600.00Şu andaki fiyat: $600.00.
2 adet stokta
Stok kodu:
39906
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayarlar
Marka:SUNCOM
Açıklama
| İŞLEMCİ | INTEL i7-14700 |
| ANAKART | INTEL H610 DDR5 |
| RAM | 32 GB DDR5 5200 MHZ ( 2 SLOT MAKS 64GB) |
| EKRAN KARTI | DAHİLİ EKRAN KARTI |
| DİSK | 2 TB M2 NVMe SSD |
| KASA + POWER | SUNCOM 300W KASA |
| GENİŞLEME YUVALARI | 1xPCI EX16 SLOT + 1x PCI EX1 SLOT |
| DAHİLİ ÇIKIŞLAR | HDMI + 4xUSB 2.0 + 3xUSB 3.0 |
| DAHİLİ ÖZELLİKLER | WIFI (USB) + GLAN + SES |
| YAZILIM | FREEDOS |
| KLAVYE MOUSE | SUNCOM TÜRKÇE Q KLAVYE MOUSE SETİ |
| GARANTİ | 2 YIL |
| DİĞER | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| işlemci | |
| ANAKART | |
| RAM | |
| EKRAN KARTI | |
| DİSK | |
| KASA + POWER | |
| Genişleme Yuvaları | |
| DAHİLİ ÖZELLİKLER | |
| YAZILIM | |
| KLAVYE MOUSE | |
| Garanti | |
| Diğer |
Kargo ve Sevk İşlemleri
