SUNCOM Gaming SG1-154 Ryzen 5 5500 16GB 512GB SSD 8gb RX580 DOS Masaüstü Oyun Bilgisayarı
$399.00 Orijinal fiyat: $399.00.$359.00Şu andaki fiyat: $359.00.
6 adet stokta
Stok kodu:
39904
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Oyun ve Performans Bilgisayarları
Marka:SUNCOM
Açıklama
| Marka | SUNCOM |
| Model | Gaming |
| Ürün Kodu | SG1-154 |
| Kasa Tipi – Güç | Tower Kasa , 500W, 4 adet 12×12 RGB fan |
| Chipset | AMD® A520 Chipset (MSI A520M-A PRO Anakart) |
| İşlemci | AMD Ryzen 5 5500, 6 Çekirdek 3.60 GHz İşlemci |
| Bellek | 16 GB UDIMM DDR4-3200 Soğutuculu Gaming Bellek, 2 adet bellek yuvası. MAx:64gb |
| Sabit Disk | 512 GB PCIe + NVMe SSD Gen 4 |
| Ekran Kartı | 8 GB AMD RX580 GDDR5 256bit HDMI 2xDP 16x Ekran Kartı |
| Monitör | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Genişleme Yuvaları | 1xPCI-E x16, 1xPCI-E x1, 4xSata 3, 1xM.2 Slot, |
| USB | 4xUSB 3.2 Gen1, 4xUSB 2.0 |
| VGA Bağlantı | HDMI, DVI-D |
| Diğer Portlar | – |
| Network | 1x Realtek® RTL8111H Gigabit LAN controller |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ses giriş / çıkış | Realtek® ALC892/ALC897 Codec |
| Klavye-Mouse | Yok |
| İşletim sistemi yazılımı | FDOS |
| Garanti süresi | 2 yıl serviste |
| Boyutlar | 42x18x39 cm (Boy-Genişlik-Derinlik) |
| Ağırlık | Yaklaşık 6.8 kğ., yapılandırmaya göre değişebilir |
| EAN | – |
| Detay Özellikler | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| Kasa Tipi - Güç | |
| Chipset | |
| işlemci | |
| Bellek |
16 GB UDIMM DDR4-3200 Soğutuculu Gaming Bellek, 2 adet bellek yuvası. MAx:64gb |
| EKRAN KARTI | |
| Monitör | |
| Optik Sürücü | |
| Genişleme Yuvaları | |
| USB | |
| VGA Bağlantı | |
| Diğer Portlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
