ZENON Gaming ZG-150 i7-14700F 32GB 1TB SSD 8gb RTX5060 DOS Masaüstü Oyun Bilgisayarı (3 Yıl Garanti)
$999.00 Orijinal fiyat: $999.00.$935.00Şu andaki fiyat: $935.00.
4 adet stokta
Stok kodu:
39616
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Oyun ve Performans Bilgisayarları
Marka:ZENON
Açıklama
| İŞLEMCİ | INTEL i7-14700F (14.Nesil) |
| ANAKART | MSI INTEL H610 DDR5 |
| RAM | KINGSTON 32 GB 5200 MHZ DDR5 (MAK 96 GB) |
| EKRAN KARTI | GIGABYTE 8 GB RTX5060 128 BİT 2 FANLI (3xDP 1xHDMI) |
| DİSK | WESTERN DIGITAL & KINGSTON 1 TB M2 NVMe SSD M.2 1TB (5000/4200MB/s) |
| KASA + POWER | ZENON 4*120mm FİX RGB FAN 650W 80+ PSU |
| DAHİLİ ÇIKIŞLAR | 6xUSB + GLAN + SES |
| YAZILIM | FREEDOS |
| KLAVYE MOUSE | YOK |
| GARANTİ | 3 YIL |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| işlemci | |
| ANAKART | |
| RAM | |
| EKRAN KARTI | |
| DİSK |
WESTERN DIGITAL & KINGSTON 1 TB M2 NVMe SSD M.2 1TB (5000/4200MB/s) |
| KASA + POWER | |
| DAHİLİ ÇIKIŞLAR | |
| KLAVYE MOUSE | |
| Garanti |
Kargo ve Sevk İşlemleri
