ZENON Gaming ZG-156 i7-14700F 32GB 1TB SSD 12gb RTX5070 DOS Masaüstü Oyun Bilgisayarı (3 Yıl Garanti)
$1,450.00 Orijinal fiyat: $1,450.00.$1,360.00Şu andaki fiyat: $1,360.00.
5 adet stokta
Stok kodu:
39664
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Masaüstü Bilgisayar, Masaüstü Oyun ve Performans Bilgisayarları
Marka:ZENON
Açıklama
| İŞLEMCİ | INTEL i7-14700F (14.Nesil) |
| ANAKART | MSI INTEL H610 DDR5 |
| RAM | KINGSTON 32 GB 5200 MHZ DDR5 (2 SLOT MAK 96 GB) |
| EKRAN KARTI | GIGABYTE 12 GB RTX5070 192 BİT (3xDP 1xHDMI) |
| DİSK | KINGSTON 1TB NVME M2 SSD |
| KASA + POWER | ZENON 4*120mm FİX RGB FAN 650W 80+ PSU |
| DAHİLİ ÇIKIŞLAR | 6xUSB + GLAN + SES |
| YAZILIM | FREEDOS |
| KLAVYE MOUSE | YOK |
| GARANTİ | 3 YIL |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| işlemci | |
| ANAKART | |
| RAM | |
| EKRAN KARTI | |
| DİSK | |
| KASA + POWER | |
| DAHİLİ ÇIKIŞLAR | |
| KLAVYE MOUSE | |
| Garanti |
Kargo ve Sevk İşlemleri
