HP 250 G10 B2NC5ES i5-1334U 16GB 512GB SSD O/B Intel Iris Xe 15.6″ DOS Koyu Gri Notebook
$419.00 Orijinal fiyat: $419.00.$379.00Şu andaki fiyat: $379.00.
4 adet stokta
Açıklama
| Marka | HP |
| Model | 250 G10 |
| Ürün Kodu | B2NC4ES |
| İşlemci | Intel® Core i5-1334U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,6 GHz’e kadar, 12 MB L3 önbellek, 10 çe) |
| Bellek | 16 GB DDR4-3200 Mhz Bellek (1x16gb, 2 adet bellek yuva) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512 GB PCIe NVMe SSD |
| Monitör | 15.6″ FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel Iris Xe Grafik |
| İşletim Sistemi | FDOS |
| Ağ-İletişim | Realtek Wi-Fi 6 (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kart (RJ-45 yok) |
| USB Port | 2xUSB Type A , 1xUSB Type C |
| HDMI Port | 1xHDMI v1.4b |
| Diğer Portlar | Audio |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | 720p HD kamera |
| Batarya-Pil | 3 Cell 41 WHr |
| Ses Sistemi | Dual stereo hoparlörler |
| Klavye-Mouse | Sayısal tuş takımlı – Touchpad |
| Ağırlık | 1,52 kğ başlangıç |
| Boyutlar (G X D X Y) | 36 x 23,6 x 1,86 cm |
| Parmak izi | Yok |
| Renk | Koyu Kül Grisi |
| Diğer – Açıklama | HP Smart 45 W Harici AC gücü adaptörü |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| EAN Kodu | “198990181011 |
| Üretici link | – |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i5-1334U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,6 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 10 çe) |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
15.6" FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim |
Realtek Wi-Fi 6 (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kart (RJ-45 yok) |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
