HP Elite x360 830 G11 970P5ET Ultra 7-155U 16GB 1TB SSD O/B Intel UHD 13.3″ Dokunmatik W11P 2 in 1 Notebook
$1,349.00 Orijinal fiyat: $1,349.00.$1,249.00Şu andaki fiyat: $1,249.00.
20 adet stokta
Açıklama
| Marka | HP |
| Model | Elite x360 830 G11 |
| Ürün Kodu | 970P5ET |
| İşlemci | Intel® Core Ultra 7 155U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,8 GHz’e kadar, 12 MB L3 önbellek, 1) |
| Bellek | 16 GB LPDDR5x-7500 MT/s (yerleşik) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 1 TB PCIe® NVMe SSD |
| Monitör | 13.3″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), touch, IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB |
| Ekran Kartı | Entegre Intel Grafik |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ağ-İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kartı |
| USB Port | USB Type-C® 40 Gbps, 2xThunderbolt 4, 2xUSB Type-A |
| HDMI Port | 1xHDMI 2.1b |
| Diğer Portlar | – |
| Kart Okuyucu | Akıllı kart okuyucu |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | Tümleşik çift dizi mikrofonlu 5 MP kamera |
| Batarya-Pil | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli, 56 Wh Lityum iyon polimer , 65 W USB Type-C adaptör |
| Ses Sistemi | Poly Studio ses sistemi, ayrık amplifikatörler ile çift stereo hoparlör, entegre çift dizi mikrofon |
| Klavye-Mouse | HP Premium Klavye: sıvı dökülmesine dayanıklı, backlit klavye |
| Ağırlık | 1,31 kğ başlangıç (Ağırlık yapılandırmaya bağlı olarak değişir.) |
| Boyutlar | 30 x 21,61 x 0,8 cm (ön); 30 x 21,61 x 1,62 cm (arka) |
| Parmak izi Okuyucu | Var |
| Renk | Silver |
| Diğer – Açıklama | – |
| Garanti Süresi | 2 yıl yerinde garanti |
| EAN Kodu | “198701635444” |
| Üretici link | https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/product-specifications/2102265666 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core Ultra 7 155U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,8 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 1) |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
13.3" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), touch, IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim |
Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kartı |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
