HP EliteBook 630 G11 9Y7R8ET Ultra 7-155U 16GB 512GB SSD O/B Intel Iris Xe 13.3″ DOS Gümüş Notebook
$899.00 Orijinal fiyat: $899.00.$839.00Şu andaki fiyat: $839.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Marka | HP |
| Model | EliteBook 630 G11 |
| Ürün Kodu | 9Y7R8ET |
| İşlemci | Intel® Core Ultra 7 155U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,8 GHz’e kadar, 12 MB L3 önbellek, 1 |
| Bellek | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB, 2 adet bellek yuvası) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512 GB PCIe® NVMe SSD |
| Monitör | 13.3″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel Grafik |
| İşletim Sistemi | FDOS |
| Ağ-İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kartı |
| USB Port | USB TypeC, Thunderbolt |
| HDMI Port | 1xHDMI |
| Diğer Portlar | DP 1.4 |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | 1080p FHD kamera |
| Batarya-Pil | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli, 56 Wh Lityum iyon, HP Smart USB Type-C adaptörü |
| Ses Sistemi | Poly Studio ses sistemi, ayrık amplifikatörler ile çift stereo hoparlör, entegre çift dizi mikrofon |
| Klavye-Mouse | HP Premium Klavye: sıvı dökülmesine dayanıklı, arka aydınlatmalı klavye |
| Ağırlık | 1,31 kğ başlangıç (Ağırlık yapılandırmaya bağlı olarak değişir.) |
| Boyutlar | 30,31 x 21,51 x 1,0 cm (ön); 30,31 x 21,51 x 1,7 cm (arka) |
| Parmak izi Okuyucu | Var |
| Renk | Yeşil Gümüş Aluminyum |
| Diğer – Açıklama | – |
| Garanti Süresi | 3 yıl yerinde, HWM Onsite |
| EAN Kodu | “198701664611” |
| Üretici link | https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/2102352911 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core Ultra 7 155U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,8 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 1) |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
13.3" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim |
Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kartı |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
