HP ProBook 450 G10 969H2ET i7-1355U 16GB 512GB SSD O/B Iris Xe 15.6″ DOS Gümüş Notebook
$729.00 Orijinal fiyat: $729.00.$679.00Şu andaki fiyat: $679.00.
3 adet stokta
Açıklama
| Marka | HP |
| Model | ProBook 450 G10 |
| Ürün Kodu | 969H2ET |
| İşlemci | Intel® Core i7-1355U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,0 GHz’e kadar, 12 MB L3 önbellek, 10 çe) |
| Bellek | 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 16 GB), 2 adet bellek yuvası |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512 GB PCIe® NVMe SSD |
| Monitör | 15.6″ FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel UHD |
| İşletim Sistemi | FDOS |
| Ağ-İletişim | Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kart |
| USB Port | 2xUSB Type-A, 2xUSB Type-C |
| HDMI Port | 1xHDMI |
| Diğer Portlar | RJ45, Mikrofon-Kulaklık |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | IR Webcam 5mp |
| Batarya-Pil | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli, 51 Wh Lityum iyon, 65W Type C adaptör |
| Ses Sistemi | Çift stereo hoparlör, çift dizi mikrofon |
| Klavye-Mouse | HP Premium Klavye: sayısal tuş takımlı, sıvı dökülmesine dayanıklı, arka aydınlatmalı , Touchpad |
| Ağırlık | 1,79 kğ başlangıç (Ağırlık yapılandırmaya bağlı olarak değişir.) |
| Boyutlar | Yükseklik: 19.9 mm x Genişlik: 359.4 mm x Derinlik: 233.9 mm |
| Parmak izi Okuyucu | Var |
| Renk | Yeşil gümüş alüminyum |
| Diğer – Açıklama | TPM 2.0 yerleşik güvenlik çipi |
| Garanti Süresi | 3 yıl yerinde garanti |
| EAN Kodu | “198701663492” |
| Üretici link | https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/2102101477 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i7-1355U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,0 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 10 çe) |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
15.6" FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| İşletim Sistemi | |
| Ağ-İletişim |
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2×2) ve Bluetooth® 5.3 kablosuz kart |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
