I-LIFE ZedAir CX7 i7-7Y75 8GB 256GB SSD O/B Intel HD 615 15.6″ W10 Siyah Notebook
$229.00 Orijinal fiyat: $229.00.$199.00Şu andaki fiyat: $199.00.
33 adet stokta
Stok kodu:
27535
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Notebooklar, Taşınabilir Bilgisayar
Marka:I-LIFE
Açıklama
| Marka | I-LIFE |
| Model | ZedAir CX7 |
| Ürün Kodu | CX7158256WB |
| İşlemci | 7.nesil Intel Core i7-7Y75 1.30Ghz / 3.6 Ghz Turbo |
| Bellek | 8GB DDR3 çakılı bellek (Boş slot yok) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 256gb SSD M.2 Sata |
| Monitör | 15.6″ FHD IPS (1920×1080) |
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel® HD Graphics 615 |
| İşletim Sistemi – Yazılım | Windows 10 Home |
| Ağ-İletişim | RJ45, Wifi 802.11 ac b/g/n, Bluetooth 4.2 |
| USB Port | 2xUSB 3.0, 1xType C (data) |
| HDMI Port | Mini HDMI |
| Diğer Portlar | 3.5mm standard headphone jack |
| Kart Okuyucu | MicroSD |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | Var 0,3m |
| Batarya-Pil | Lithium-ion 5000 mAH mAH |
| Ses Sistemi | Standart |
| Klavye-Mouse | Q Klavye Numeric Pad, TouchPad |
| Ağırlık | 1,55 kğ başlangıç |
| Boyutlar | 375 x 243 x 22 mm |
| Parmak izi Okuyucu | Yok |
| Renk | Siyah |
| Diğer – Açıklama | – |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| EAN Kodu | “607569146165” |
| Üretici link | https://www.lifedigital.com/ |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci | |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör | |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
