LENOVO ThinkBook 16 G7 21MS008RTR Ultra 7-155H 16GB 512GB SSD O/B Intel Arc 16″ DOS Gri Notebook
$775.00 Orijinal fiyat: $775.00.$719.00Şu andaki fiyat: $719.00.
5 adet stokta
Stok kodu:
39388
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Notebooklar, Taşınabilir Bilgisayar
Marka:LENOVO
Açıklama
| Marka | LENOVO |
| Model | ThinkBook 16 G7 IML |
| Ürün Kodu | 21MS008RTR |
| İşlemci | Intel Core Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| Bellek | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, 2 adet DDR5 yuva |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Monitör | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Ekran Kartı | Integrated Intel® Arc™ Graphics Functions as Intel Graphics |
| İşletim Sistemi – Yazılım | DOS |
| Ağ-İletişim | Glan, Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| USB Port | 2x USB 3.2 G1, 1x USB-C® 3.2 Gen 2, 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® |
| HDMI Port | 1xHDMI® 2.1, up to 4K/60Hz |
| Diğer Portlar | RJ45, audio |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Batarya-Pil | 71Wh, 100W USB-C® Slim (3-pin) |
| Ses Sistemi | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Klavye-Mouse | Backlit, Turkish, Touchpad mouse |
| Ağırlık | Başlangıç 1.70 kg |
| Boyutlar | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
| Parmak izi Okuyucu | Touch Style, Integrated in Power Button |
| Renk | Arctic Grey (Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom)) |
| Diğer – Açıklama | – |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| EAN Kodu | “198153631988” |
| Üretici link | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G7_IML?M=21MS008RTR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
16" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port |
2x USB 3.2 G1, 1x USB-C® 3.2 Gen 2, 1x Thunderbolt™ 4 / USB4® |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
