LENOVO ThinkPad E14 G5 21JK00LCTX i5-13420H 16GB 512GB SSD O/B UHD 14″ DOS Notebook
$659.00 Orijinal fiyat: $659.00.$599.00Şu andaki fiyat: $599.00.
53 adet stokta
Stok kodu:
38165
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Notebooklar, Taşınabilir Bilgisayar
Marka:LENOVO
Açıklama
| Marka | LENOVO |
| Model | Thinkpad E14 Gen5 (Intel) |
| Ürün Kodu | 21JK00LCTX |
| İşlemci | Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Bellek | 16 GB SO-DIMM DDR4-3200 (8gb çakılı, 8gb yuvada) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Monitör | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Ekran Kartı | Integrated Intel UHD Graphics |
| İşletim Sistemi – Yazılım | DOS |
| Ağ-İletişim | 100/1000M (RJ-45), Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.1 |
| USB Port | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1xUSB C, 1x Thunderbolt 4 / USB4 |
| HDMI Port | 1x HDMI®, up to 4K/60Hz |
| Diğer Portlar | RJ45, audio |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Batarya-Pil | Integrated 57Wh, 65W USB-C® (3-pin) |
| Ses Sistemi | High Definition (HD) Audio, Synaptic® CX11880 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos® |
| Klavye-Mouse | Q Türkçe – Trackpoint, Touchpad |
| Ağırlık | Başlangıç 1.43 kg |
| Boyutlar | 313mm x 219,3mm x 17.99mm |
| Parmak izi Okuyucu | Touch Style, Integrated in Power Button |
| Renk | Siyah |
| Diğer – Açıklama | Discrete TPM 2.0, Kensington Security Slot |
| Garanti Süresi | 2 yıl serviste garanti |
| EAN Kodu | “198155373817” |
| Üretici link | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E14_Gen_5_Intel?M=21JK00LCTX |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör | |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim |
100/1000M (RJ-45), Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.1 |
| USB Port |
1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1xUSB C, 1x Thunderbolt 4 / USB4 |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
