LENOVO V14 G4 83A00078TR i5-13420H 16GB 512GB SSD O/B UHD 14″ DOS Siyah Notebook
$469.00 Orijinal fiyat: $469.00.$429.00Şu andaki fiyat: $429.00.
139 adet stokta
Stok kodu:
39390
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Notebooklar, Taşınabilir Bilgisayar
Marka:LENOVO
Açıklama
| Marka | LENOVO |
| Model | V14 G4 IRU |
| Ürün Kodu | 83A00078TR |
| İşlemci | Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Bellek | 16 gb DDR4-3200 (8gb çakılı + 8gb yuvada) |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Monitör | 14″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Ekran Kartı | Integrated Intel® UHD Graphics |
| İşletim Sistemi – Yazılım | FDOS |
| Ağ-İletişim | GLan, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| USB Port | 1xUSB 3.2, 1xUSB 2.0, 1xUSB-C |
| HDMI Port | 1x HDMI® 1.4b |
| Diğer Portlar | RJ45, audio |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | HD 720p with Privacy Shutter |
| Batarya-Pil | Integrated 38Wh, 65W Round Tip (3-pin) |
| Ses Sistemi | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio™ |
| Klavye-Mouse | Q Türkçe – Touchpad |
| Ağırlık | Başlangıç 1.43 kg |
| Boyutlar | 324.2 x 215.2 x 19.9 mm |
| Parmak izi Okuyucu | Yok |
| Renk | Business Black |
| Diğer – Açıklama | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington® Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm |
| Garanti Süresi | 24 ay serviste |
| EAN Kodu | “197532175976” |
| Üretici link | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_V14_G4_IRU?M=83A00078TR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör | |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
