LENOVO V15 G4 83A100KXTR-16G i7-1355U 16GB 512GB SSD O/B Iris Xe 15.6″ DOS Siyah Notebook
$579.00 Orijinal fiyat: $579.00.$539.00Şu andaki fiyat: $539.00.
2 adet stokta
Stok kodu:
37421
Kategoriler: Kişisel Bilgisayarlar, Notebooklar, Taşınabilir Bilgisayar
Marka:LENOVO
Açıklama
| Marka | LENOVO |
| Model | Lenovo V15 G4 IRU |
| Ürün Kodu | 83A100KXTR-16G |
| İşlemci | Intel® Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| Bellek | 16 GB DDR4-3200, 8gb çakılı, 8gb yuvada |
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Monitör | Intel® Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| Ekran Kartı | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics |
| İşletim Sistemi – Yazılım | DOS |
| Ağ-İletişim | Glan, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| USB Port | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x USB 2.0 |
| HDMI Port | 1xHDMI 1.4b |
| Diğer Portlar | headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Entegre Webcam | HD 720p with Privacy Shutter |
| Batarya-Pil | Integrated 38Wh, 65W Round Tip |
| Ses Sistemi | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Klavye-Mouse | Q Türkçe – Touchpad |
| Ağırlık | Başlangıç 1.65 kg |
| Boyutlar | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Parmak izi Okuyucu | Yok |
| Renk | Siyah |
| Diğer – Açıklama | Firmware TPM 2.0, Kensington Nano Security Slot |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| EAN Kodu | “198154299965” |
| Üretici link | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_V15_G4_IRU?M=83A100KXTR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Ürün Kodu | |
| işlemci |
Intel® Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| Bellek | |
| Sabit Disk HDD/SSD | |
| Monitör |
Intel® Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| İşletim sistemi, Yazılım | |
| Ağ-İletişim | |
| USB Port | |
| HDMI Port | |
| Diğer Portlar | |
| Kart Okuyucu | |
| Optik Sürücü |
Kargo ve Sevk İşlemleri
