TP-LINK TL-WN725N 150Mbps USB Nano Kablosuz Adaptör
$12.00 Orijinal fiyat: $12.00.$7.55Şu andaki fiyat: $7.55.
17 adet stokta
Stok kodu:
5598
Kategoriler: Kablosuz Adaptörler, Network Ürünleri, Network ve Kurumsal Ürünler
Marka:TP-Link
Açıklama
| Açıklama | Sinyal Alıcı |
| Ağırlık | 0.07 ons / 2.1 gram (ambalajsız) |
| Anten | Dahili anten |
| Bağlantı Arabirimi | USB |
| Boyut | 0.73×0.59×0.28in.(18.6x15x7.1mm) |
| Diğer | Nano |
| Frekans | 2.400-2.4835GHz |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Led | Status |
| Marka | TP-LINK |
| Ürün Kodu | TL-WN725N |
| Veri Transfer Hızı | 150Mbps |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Ağırlık | |
| Anten | |
| Bağlantı Arabirimi | |
| Boyut | |
| Diğer | |
| Frekans | |
| Led | |
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Veri Transfer Hızı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
