TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps 2 Anten Priz Tipi Wi-Fi Menzil Genişletici
$18.00 Orijinal fiyat: $18.00.$12.00Şu andaki fiyat: $12.00.
10 adet stokta
Stok kodu:
23828
Kategoriler: Menzil Genişletici, Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point
Marka:TP-Link
Açıklama
| Açıklama | Powerline Extender |
| Anten | 2 Internal Antennas |
| Data Transfer Hızı | 300mbps 2.4ghz |
| Frekans | 2.4GHz |
| Garanti | 24 Ay |
| Güç Tüketimi | 3.3W |
| İşlevi | Kablosuz |
| Marka | TP-LINK |
| Sertifika | CE, RoHS |
| Ürün Kodu | TL-WA854RE |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Anten | |
| Data Transfer Hızı | |
| Frekans | |
| Garanti | |
| Güç Tüketimi | |
| İşlevi | |
| Sertifika | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
