TP-LINK TL-WA855RE 1xMbit port 300 Mbps 2 Anten Priz Tipi Wi-Fi Menzil Genişletici
$29.00 Orijinal fiyat: $29.00.$17.00Şu andaki fiyat: $17.00.
10 adet stokta
Stok kodu:
18134
Kategoriler: Menzil Genişletici, Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point
Marka:TP-Link
Açıklama
| Marka | TP-LINK |
| Ürün Kodu | WA855RE |
| Port Sayısı | 1 Port |
| Data Transfer Hızı | 300mbps |
| Anten | 2 *external |
| İşlevi | Kablosuz |
| Açıklama | Menzil Arttırıcı |
| Arabirim | 1 * 10/100M Ethernet Port (RJ45) |
| Bağlantı Hızı | 11n: Up to 300Mbps (dynamic),11g: Up to 54Mbps (dynamic),11b: Up to 11Mbps (dynamic) |
| Boyut | 2.0x 1.3 x 2.6in. (52 x 34 x 65mm) |
| Frekans | 2.4~2.4835GHz |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Güç | About 3W |
| Priz Tipi | EU, UK, US |
| Veri Transfer Hızı | 300 Mbit/s |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Port Sayısı | |
| Data Transfer Hızı | |
| Anten | |
| İşlevi | |
| Açıklama | |
| Bağlantı Hızı |
11n: Up to 300Mbps (dynamic),11g: Up to 54Mbps (dynamic),11b: Up to 11Mbps (dynamic) |
| Boyut | |
| Frekans | |
| Garanti Süresi | |
| Güç | |
| Priz Tipi | |
| Veri Transfer Hızı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
