TP-LINK ARCHER C20 4 Port 10/100Mbps AC750 3 Anten Masaüstü Wi-Fi Router
$39.00 Orijinal fiyat: $39.00.$21.00Şu andaki fiyat: $21.00.
154 adet stokta
Stok kodu:
21199
Kategoriler: Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point, Router-Access Point
Marka:TP-Link
Açıklama
| Açıklama | Router |
| Anten | 5 GHz, 2,4 GHz 2 × 2.4GHz Antenler , 1 × 5GHz & 2.4GHz Dual Band Antenleri |
| Ara Birim | 4 10/100Mbps LAN portu 1 10/100Mbps WAN portu |
| Bağlantı Hızı | 5GHz: 433Mbps’e kadar-5GHz: 433Mbps’e kadar |
| Boyut | 9.1 x 5.7 x 1.4 in. (230 x 144 x 35mm) |
| Data Transfer Hızı | 750Mbps |
| Frekans | 2.4GHz ve 5GHz |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| İşlevi | Kablosuz Dual Band |
| Marka | TP-LINK |
| Port Sayısı | 5xGbit Port |
| Ürün Kodu | ARCHER C20 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Anten |
5 GHz, 2,4 GHz 2 × 2.4GHz Antenler , 1 × 5GHz & 2.4GHz Dual Band Antenleri |
| Ara Birim | |
| Bağlantı Hızı | |
| Boyut | |
| Data Transfer Hızı | |
| Frekans | |
| İşlevi | |
| Marka | |
| Port Sayısı | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
