TP-LINK OMADA EAP110-Outdoor 1 Port 10/100Mbps 300mbps 2 Anten Dış Ortam Wi-Fi Access Point
$49.00 Orijinal fiyat: $49.00.$35.00Şu andaki fiyat: $35.00.
5 adet stokta
Stok kodu:
19490
Kategoriler: Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point, Router-Access Point
Marka:TP-LINK OMADA
Açıklama
| Açıklama | Access Point |
| Anten | 2*5dBi External Omni waterproof |
| Ara Birim | Fast Ethernet (RJ-45) Port *1(Support Passive PoE) |
| Bağlantı Hızı | 11n: Up to 300Mbps(dynamic)-11g: Up to 54Mbps(dynamic)-11b: Up to 11Mbps(dynamic) |
| Boyut | 8.2 × 3.7 × 1.7 in. (209 × 95 × 42.6 mm) |
| Data Transfer Hızı | 300mbps |
| Frekans | 2.4GHz |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Güç Kaynağı | 24VDC / 0.6A Passive PoE Supply |
| İşlevi | Kablosuz |
| Marka | TP-LINK |
| Port Sayısı | 1 Port |
| Sertifika | CE, FCC, RoHS |
| Standart | Dış Mekan |
| Ürün Kodu | EAP110 OUTDOOR |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Anten | |
| Ara Birim | |
| Bağlantı Hızı |
11n: Up to 300Mbps(dynamic)-11g: Up to 54Mbps(dynamic)-11b: Up to 11Mbps(dynamic) |
| Boyut | |
| Data Transfer Hızı | |
| Frekans | |
| Güç Kaynağı | |
| İşlevi | |
| Marka | |
| Port Sayısı | |
| Sertifika | |
| Standart | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
