TP-LINK OMADA EAP225 1 Port 10/100/1000Mbps AC1350 3 Anten Tavan Tipi Gigabit Wi-Fi Access Point
$89.00 Orijinal fiyat: $89.00.$69.00Şu andaki fiyat: $69.00.
19 adet stokta
Stok kodu:
19487
Kategoriler: Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point, Router-Access Point
Marka:TP-LINK OMADA
Açıklama
| Açıklama | Access Point |
| Ara Birim | Gigabit Ethernet (RJ-45) Port *1(Support IEEE802.3af PoE) |
| Bağlantı Hızı | 5GHz:Up to 867Mbps – 2.4GHz:Up to 300Mbps |
| Data Transfer Hızı | 1350 Mbps |
| Frekans | 2.4GHz and 5GHz |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Güç Kaynağı | PoE or External 12VDC / 1.5A Power Supply |
| İşlevi | Kablosuz |
| Marka | TP-LINK |
| Port Sayısı | 1 Port Gigabit |
| Sertifika | CE, FCC, RoHS |
| Standart | Tavan Tipi |
| Ürün Kodu | EAP225 AC1200 |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Ara Birim | |
| Bağlantı Hızı | |
| Data Transfer Hızı | |
| Frekans | |
| Garanti Süresi | |
| Güç Kaynağı | |
| Marka | |
| Port Sayısı | |
| Sertifika | |
| Standart | |
| Ürün Kodu |
Kargo ve Sevk İşlemleri
