TP-LINK OMADA EAP225-OUTDOOR 1 Port 10/100/1000Mbps AC1200 4 Anten Dış Ortam Wi-Fi Access Point
$89.00 Orijinal fiyat: $89.00.$69.00Şu andaki fiyat: $69.00.
15 adet stokta
Stok kodu:
23527
Kategoriler: Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point, Router-Access Point
Marka:TP-LINK OMADA
Açıklama
| Açıklama | Access Point |
| Bağlantı | Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı -1- |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 – 70 °C |
| ÇALIŞTIRMA NEM ARALIĞI | 10 – 90% |
| Data Transfer Hızı | 1200Mbps |
| Genişlik-Derinlik | 46 mm |
| Güç Tüketimi | 10,5 W |
| İşlevi | Kablosuz |
| Marka | TP-LINK OMADA |
| Port Sayısı | 1 Port Gigabit |
| Renk | Beyaz |
| Sertifika | CE- FCC – RoHS |
| Standart | Tavan Tipi |
| Ürün Kodu | EAP225-OUTDOOR |
| Yükseklik | 27 mm |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Bağlantı | |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | |
| ÇALIŞTIRMA NEM ARALIĞI | |
| Data Transfer Hızı | |
| Genişlik-Derinlik | |
| Güç Tüketimi | |
| Marka | |
| Port Sayısı | |
| Renk | |
| Sertifika | |
| Standart | |
| Ürün Kodu | |
| Yükseklik |
Kargo ve Sevk İşlemleri
