TP-LINK TL-WR840N 4 Port 10/100Mbps 300mbps 2 Anten Masaüstü Kablosuz N Router/AP
$25.00 Orijinal fiyat: $25.00.$19.00Şu andaki fiyat: $19.00.
42 adet stokta
Stok kodu:
15477
Kategoriler: Network ve Kurumsal Ürünler, Router-Access Point, Router-Access Point
Marka:TP-Link
Açıklama
| Marka | TP-LINK |
| Ürün Kodu | TL-WR840N |
| Port Sayısı | 4 Port |
| Data Transfer Hızı | 300mbps |
| Anten | 2xAnten |
| İşlevi | Kablosuz |
| Açıklama | N Router |
| Boyutları (wxDxH) | 7.2 x 5.0 x 1.4in.(182 x 128 x 35 mm) |
| Frekans | 2.4-2.4835GHz |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Kablosuz | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Portlar | 4 * 10/100Mbps LAN Portu-1 * 10/100Mbps WAN Portu |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Port Sayısı | |
| Data Transfer Hızı | |
| Anten | |
| İşlevi | |
| Açıklama | |
| Frekans | |
| Garanti Süresi | |
| Kablosuz | |
| Portlar |
Kargo ve Sevk İşlemleri
