LENOVO SR650 V3 7D76A024EA GOLD 1x5418Y (24C) 1x64GB 0TB 2U RACK 1x1100W Titanium Server
$5,900.00 Orijinal fiyat: $5,900.00.$4,800.00Şu andaki fiyat: $4,800.00.
10 adet stokta
Açıklama
| Sunucu Tipi | Rack 2U |
| Serisi | Thinksystem SR650 |
| İşlemci Sayısı | 1 |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon |
| İşlemci Kodu | Gold 5418Y 24C 2GHz |
| Bellek | 1x64GB 4800Mhz |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 24 |
| Sabit Disk | Yok |
| Disk Yuva Sayısı | 8×2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet (Aparat ile) |
| Güç Kaynağı | 1x1100W XCC PLATINUM |
| RAID cache | 2 GB |
| RAID Desteği | RAID 0, RAID 5 (standart), RAID 1, Var |
| Network Kartı | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Yönetim Yazılımı | Xclarity |
| Garanti | 3Yıl 9X5 NBD Müdahale |
Ek bilgi
| Ağırlık | 55.00 lbs |
|---|---|
| Sunucu Tipi | |
| Serisi | |
| İşlemci Sayısı | |
| Max.İşlemci Sayısı | |
| İşlemci Serisi | |
| İşlemci Kodu | |
| Bellek | |
| Sabit Disk | |
| Disk Yuva Sayısı | |
| Disk Yuva Arttırılabilir | |
| Güç Kaynağı | |
| RAID cache | |
| RAID Desteği | |
| Network Kartı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
