CUDY GS2008PS2 8 Port Gbit 8 Port PoE+ 130W 2xSFP Desktop/Rackmont Yönetilebilir (L2) Metal Kasa Switch
$165.00 Orijinal fiyat: $165.00.$140.00Şu andaki fiyat: $140.00.
32 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Switch |
| Marka | CUDY |
| POE Port Sayısı | (8 Port Poe+) |
| POE Toplam Güç | 130W |
| Port Sayısı | 8 Port |
| Rack mount | Rack mount |
| SFP Port | 2 SFP (1GB) |
| Ürün Kodu | GS2008PS2 |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilebilir (L2) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Marka | |
| POE Port Sayısı | |
| POE Toplam Güç | |
| Port Sayısı | |
| Rack mount | |
| SFP Port | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
