CUDY GS2018PS2-200W 18 Port Gbit 16 Port PoE+ 200W 2xGbit+2xSFP Uplink Rackmount Yönetilebilir (L2) Switch
$349.00 Orijinal fiyat: $349.00.$300.00Şu andaki fiyat: $300.00.
5 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Switch |
| Gigabit Port | +2 Port Gb. |
| Marka | CUDY |
| POE Port Sayısı | (16 Port Poe+) |
| POE Toplam Güç | 200W |
| Port Sayısı | 16 Port |
| Rack mount | Rack mount |
| SFP Port | 2 SFP (1GB) |
| Ürün Kodu | GS2018PS2-200W |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilebilir (L2) |
Ek bilgi
| Ağırlık | 15.98 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Gigabit Port | |
| Marka | |
| POE Port Sayısı | |
| POE Toplam Güç | |
| Port Sayısı | |
| Rack mount | |
| Ürün Kodu | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
