CUDY GS1005PTS1 5 port Gbit 4 Port PoE 120W 1xGbit+1xSFP Uplink Desktop Yönetilemez Metal Kasa Switch
$45.00 Orijinal fiyat: $45.00.$40.00Şu andaki fiyat: $40.00.
16 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Switch |
| Gigabit Port | +1 Port Gb. |
| Marka | CUDY |
| POE Port Sayısı | (4 Port Poe+) |
| POE Toplam Güç | 120W |
| Port Sayısı | 5 Port |
| Rack mount | Desktop |
| SFP Port | 1 SFP (1GB) |
| Ürün Kodu | GS1005PTS1 |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilemez |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Gigabit Port | |
| Marka | |
| POE Port Sayısı | |
| POE Toplam Güç | |
| Port Sayısı | |
| Rack mount | |
| Ürün Kodu | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
