CUDY GS1028PS2 24 Port Gbit 24 Port PoE+ 300W 2xSFP Uplink Rackmount Yönetilemez Switch
$325.00 Orijinal fiyat: $325.00.$270.00Şu andaki fiyat: $270.00.
12 adet stokta
Açıklama
| Açıklama | Switch |
| Marka | CUDY |
| POE Port Sayısı | (24 Port Poe+) |
| POE Toplam Güç | 300W |
| Port Sayısı | 24 Port |
| Rack mount | Rack mount |
| SFP Port | 2 SFP (1GB) |
| Ürün Kodu | GS1028PS2 |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilemez |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Açıklama | |
| Marka | |
| POE Port Sayısı | |
| POE Toplam Güç | |
| Port Sayısı | |
| Rack mount | |
| SFP Port | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi |
Kargo ve Sevk İşlemleri
