TP-LINK TL-SG1016 16 Port Gbit Rackmount Yönetilemez Çelik Kasa Switch
$69.00 Orijinal fiyat: $69.00.$55.00Şu andaki fiyat: $55.00.
6 adet stokta
Açıklama
| Marka | TP-LINK |
| Ürün Kodu | TL-SG1016 |
| Port Sayısı | 16 Port |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 |
| Yönetim Birimi | Yönetilemez |
| SFP Port | Çelik Kasa Switch |
| Arabirim | 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) |
| Boyutları (wxDxH) | 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm) |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Güç Kaynağı | 100-240VAC, 50/60Hz |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Ürün Kodu | |
| Port Sayısı | |
| Veri Transfer Hızı | |
| Yönetim Birimi | |
| SFP Port | |
| Arabirim |
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) |
| Garanti Süresi | |
| Güç Kaynağı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
