HYTECH HY-LU2 2 Port 4K*2K HDMI Splitter (Çoklayıcı)
$17.00 Orijinal fiyat: $17.00.$13.00Şu andaki fiyat: $13.00.
6 adet stokta
Stok kodu:
33816
Kategoriler: Çevirici Adaptörler, Tüketim-Sarf-Aksesuar, Tüketim-Sarf-Aksesuar
Marka:HYTECH
Açıklama
| Marka | Hytech |
| Model | HY-LU2 |
| Açıklama | 1×2 HDMI Splitter |
| Renk | Siyah/Turuncu |
| Giriş Portu | 1xHDMI 1.4 |
| Çıkış Portu | 2xHDMI 1.4 |
| Çözünürlük | 4K-2K @ 30 FPS |
| Pin Sayısı | 19 Pin HDTV |
| HDCP Uyumu | Var |
| Led Gösterge Sayısı | 4 Adet |
| Güç Adaptörü Değerleri | 5V/2A |
| Adaptör Kablo Uzunluğu | 80mm |
| Güç Tüketimi | 5W |
| Çalışma Akımı | 500mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~ +55 Derece |
| Çalışma Nemi | 5%-90% RH (Yoğuşmasız) |
| Boyutlar | 65x60x20mm |
| Net Ağırlık | 185Gr |
| Kutu İçeriği | Ürün + Adaptör + Kullanım Kılavuzu / Garanti Belgesi |
Ek bilgi
| Ağırlık | 0.00 lbs |
|---|---|
| Marka | |
| Model | |
| Açıklama | |
| Renk | |
| Giriş Portu | |
| Çıkış Portu | |
| Çözünürlük | |
| HDCP Uyumu | |
| Led Gösterge Sayısı | |
| Güç Adaptörü Değerleri | |
| Adaptör Kablo Uzunluğu | |
| Güç Tüketimi | |
| Çalışma Akımı | |
| Çalışma Sıcaklığı |
Kargo ve Sevk İşlemleri
